She’s a Rich Girl” opowiada o dziewczynie, która żyje pełnią życia w luksusie. Czy wyszła za mąż za bogatego męża dla jego pieniędzy? To pytanie wciąż nie jest rozstrzygnięte. Faktem jest, że diamenty, a także szczeniak i kotek, które – jakże by inaczej – są oczywiście rozpieszczane przez cały dzień i są jej najlepszymi przyjaciółmi. Czy uda Ci się stać się częścią miłośników pieniędzy i zostać przyjętym do ich grona?

Jeśli tak, możesz być pewien, że otrzymasz wspaniałe nagrody od IGT. Oprócz głównych bohaterów na planszy spotkasz rozpieszczonego kota i psa, a także liczne owoce. Ponadto pojawią się dwa dodatkowe symbole: symbol Diamond Run oraz symbol Rich Girl. Gra toczy się na pięciu bębnach, z których każdy zawiera trzy symbole, oraz na 9 liniach wypłat. Zadaniem graczy jest, jak zwykle, uzyskanie zwycięskich kombinacji co najmniej trzech identycznych symboli. Przy 9 liniach wypłat może się to wydawać nieco trudne, ale przyjrzyjmy się dodatkowym funkcjom, które ten slot ma do zaoferowania.

Symbole Scatter zapewniające wysokie wygrane

She's A Rich Girl

Symbol scatter można rozpoznać po napisie „”Scatter””. W przeciwieństwie do innych automatów do gry, symbole scatter nie uruchamiają darmowych obrotów, ale nagradzają graczy wysokimi wypłatami. Za trzy symbole scatter w dowolnej pozycji na bębnach całkowity zakład jest wypłacany podwójnie. Jeśli na raz pojawią się cztery symbole scatter, zakład zostanie wypłacony 10 razy, a jeśli symbole pojawią się pięć razy, zakład zostanie wypłacony nie mniej niż 25 razy.

Wysokie wygrane mimo mniejszej liczby linii wygrywających
Pomimo niewielkiej liczby linii wypłat, wygrane w grze She’s a Rich Girl są bardzo wysokie, ponieważ minimalny zakład na linię wynosi 20 monet. Zdecydowanie można powiedzieć, że ten slot jest przeznaczony dla graczy, którzy chcą wygrać. W grę She’s a Rich Girl można grać online zarówno za darmo, jak i na prawdziwe pieniądze. Wersja ta jest kompatybilna z komputerem stacjonarnym, smartfonem oraz tabletem.

Błyszczące diamenty

Slot She's A Rich Girl

Jeśli uda Ci się zebrać za jednym razem trzy symbole Diamond Run, które można zobaczyć tylko na bębnach 2, 3 i 4, możesz liczyć na trzy nagradzające darmowe obroty. Podczas nich na bębnach pojawia się więcej symboli pojedynczych i kolorowych diamentów. Półprzezroczysty diament jest tutaj uznawany za symbol wild i może zastąpić inne diamenty, tworząc wygrywające kombinacje. Jeśli jeden lub więcej symboli wild przyczyni się do wygranej, jest ona wypłacana podwójnie. Jeśli podczas darmowych obrotów pojawi się więcej symboli Diamond Run, każdy z nich uruchamia kolejny darmowy obrót.

Poza darmowymi obrotami, symbol Bogatej Dziewczyny jest symbolem wild. Może on zastąpić wszystkie symbole z wyjątkiem symboli Scatter i Diamond Run. Wygrana wywołana przez jeden lub więcej symboli wild jest również podwajana podczas normalnej gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *