Dodatkowym utrudnieniem są złowieszcze symbole, takie jak zakrwawione nunchaku, maski klaunów, zakrwawione maski królików, rozbite butelki, maski kurczaków i pióra. Na szczęście, dzięki symbolowi Scatter, możesz znaleźć spokój ducha i wygrać do 20 obrotów i lepkie mnożniki na siatce o wartości do 5 punktów, a dlaczego nie spróbować spróbować zdobyć maksymalnej prawdopodobnej wygranej w grze, wynoszącej 22 144 razy stawka.

Slugger Time to mroczny slot.

Automat do gry Slugger Time

Jego akcja rozgrywa się w czymś w rodzaju nieczynnej podziemnej kolejki.

Pojedyncza żarówka jest włączona, próbując oświetlić, ale nie udaje jej się to, całe pomieszczenie, które znajduje się na podłodze. Po lewej stronie widać sylwetki przedstawiające schody. Nikt nie jest w stanie powiedzieć, czym one są, i najwyraźniej o to właśnie chodzi. Podobnie jak w przypadku ofiary narcystycznego seryjnego mordercy, pierwszym celem jest destabilizacja, nawet jeśli oznacza to utratę pojęcia czasu i przestrzeni.

Jeśli to wszystko przyprawia cię o dreszcze, to dlatego, że cała reszta zmusi cię do schronienia się pod łóżkiem. Jeśli chodzi o siatkę gry, nie ma tu nic nadzwyczajnego do opisania. Masz klasyczne kontury i stosunkowo nieprzezroczyste, jednokolorowe tło. Klasyczne symbole są również obecne w tym slocie, w zakresie od 10 do A. Dodatkowo, są one w trybie graffiti. Ale trzymaj się innych symboli: rozbitej butelki, zakrwawionych nunchaku, masek klaunów, zakrwawionych masek królików, masek kurczaków i piór. Są to również średnio płatne symbole. Obecne są również symbole Wild i Scatter.

Do 20 darmowych obrotów i lepkie mnożniki do 5 punktów

Slugger Time

Quickspin oferuje Slugger Time, 5-kolumnowy i 3-rzędowy slot z 20 liniami wypłat. Współczynnik wypłat wynosi 96,18%, a maksymalna prawdopodobna wygrana to 22 144-krotność stawki. Dopuszczalna stawka musi jednak mieścić się w przedziale od €0,20 do €100 za jeden obrót. Zwycięskie kombinacje zawierają co najmniej 3 symbole. Zwycięska kombinacja 5 symboli klasycznych może wygrywać od 1,25 do 2,5-krotności początkowego zakładu. Symbole o średniej wypłacie wypłacają od 5 do 40-krotności początkowego zakładu. Mnożnik Wild może Ci pomóc, ponieważ nie tylko uzupełnia zwycięskie kombinacje, ale także pomnaża Twoje wygrane. Pojawia się on z losowym mnożnikiem o wartości od 2 do 5 razy większej od początkowego zakładu.

3 Scattery na kolumnach 1, 3 i 5 uruchamiają funkcję darmowych obrotów Chicken Siege. Zanim jednak zajmiesz swoje miejsce na kolejce górskiej, będziesz musiał wybrać jeden z 4 pakietów bonusowych:

  • Fight 1: 12 darmowych obrotów z 2 lub 3-punktowym mnożnikiem;
  • Fight 2: 9 darmowych obrotów z mnożnikiem 3 lub 4 punktów;
  • Fight 3: 6 darmowych obrotów z mnożnikiem 4 lub 5 punktów;
  • Walka 4: od 6 do 20 darmowych obrotów z mnożnikami 2 lub 5 punktów.

Podczas tych obrotów jokery pozostają przyklejone do siatki. Możesz też po prostu wykupić opisaną powyżej funkcję. Będzie Cię to kosztować kwotę równą 75-krotności stawki. Jednak ta możliwość nie jest dostępna we wszystkich salonach gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *