22Bet umożliwia dokonywanie wpłat za pomocą ponad 150 różnych metod. Należy pamiętać, że to, jaką opcję masz do wyboru, zależy od miejsca, w którym się znajdujesz. W systemie są już zintegrowane dobrze znane opcje płatności, takie jak:

  • Visa, 
  • Mastercard, 
  • Skrill, 
  • NETELLER i 
  • ecoPayz i inne.

Większość klientów wybiera lokalną walutę.

Metody wpłat

Oprócz wielu innych dostępnych już alternatyw, masz możliwość wpłacenia środków na swoje konto za pomocą dobrze znanych metod, takich jak Skrill, Neteller, Paysafe, a nawet przelew bankowy. Ponadto, konsumenci mają dostęp do wielu różnych opcji kryptowalutowych, w tym Bitcoin, Litecoin, DigitByte, Sibcoin i NOR. Nie powinno więc dziwić, że oprócz ekspansji, techniki te cieszą się coraz większą popularnością.

Metody wypłat

Procedura wypłaty środków jest dość prosta i może być zrealizowana przy użyciu dowolnej z dostępnych opcji finansowych, w tym portfeli bitcoin. W przypadku nowych klientów przetwarzanie może potrwać do 24 godzin, ale po zatwierdzeniu wypłaty, kolejne wypłaty mogą być zatwierdzone w ciągu godziny.

Opcje 22Bet na urządzeniach mobilnych

Współczesny stan techniki cały czas się rozwija i idzie do przodu. Pracownicy 22Bet stworzyli przyjazną dla użytkownika platformę, która umożliwia klientom grę w kasynie i obstawianie zakładów w dogodnym dla nich czasie. Pomaga to konsumentom być na bieżąco z najnowszymi informacjami. Twoje ulubione gry i mecze są zawsze dostępne dzięki kieszeni, w której zawsze je trzymasz.

Aplikacja mobilna 22Bet

Ta nowoczesna platforma zdobyła uznanie na całym świecie, a teraz posiada także wersję mobilną, która jest nie tylko w pełni funkcjonalna, ale także zoptymalizowana do użytku na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji będziesz miał szybki dostęp do prawdziwego rynku oraz wszystkich dostępnych gier.

Strona, która jest przyjazna dla użytkownika, gdy jest oglądana na urządzeniach mobilnych

Użytkownicy z większym prawdopodobieństwem odniosą negatywne wrażenie o Twojej firmie, jeśli układ strony będzie sprawiał wrażenie niedbałego i źle zaplanowanego. Nasi programiści stworzyli mobilną stronę internetową, która jest aktualna, zgodna z najnowszymi trendami i użyteczna. Na urządzeniach mobilnych można uzyskać do niej dostęp poprzez dowolną aplikację przeglądarki internetowej. Aplikacja mobilna jest pod każdym względem identyczna jak wszystkie inne.

Zespół wsparcia 22Bet

Klienci odkryją, że kontakt z zespołem poprzez czat jest nie tylko najskuteczniejszą, ale i najszybszą metodą, jaką mają do dyspozycji. Ponadto, użytkownicy mają możliwość wysłania e-maila do twórców gry z wszelkimi pytaniami lub opiniami, jakie mogą mieć. Niestety, ten sposób komunikacji wymaga znacznej poprawy funkcjonalności. Odpowiedź na wiadomość e-mail po jej wysłaniu jest udzielana w ciągu około jednego dnia.

Ochrona i zabezpieczanie

Bezwzględnie można liczyć na niezawodność platformy pod każdym względem. Obowiązkiem firmy jest usunięcie wszelkich starszych danych osobowych, które mogły zostać zapisane. Wynika to z faktu, że firma kładzie duży nacisk na prawo użytkowników do bezpieczeństwa i prywatności. Wszystko odbywa się zgodnie z ustawami i przepisami. Władze lokalne Curacao upoważniały 22Bet do prowadzenia działalności hazardowej, wydając firmie licencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *